انواع چسب یک دو سه

مروزه از این چسب صنعتی به دلیل سرعت و قدرت چسبندگی بسیار بالا برای چسباندن،  پر کردن شیارها و یا شکاف های اشیای مختلف فلزی، پلاستیکی، سرامیکی، چرم، سطوح سنگی، نئوپان های مختلف، هر نوع قطعات الکترونیکی و یا قطعات چوبی استفاده می شود.

چسب 123 مدل های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها کاربردهای متفاوتی دارند. این چسب های فوری توسط برندهای معتبری از قبیل چسبakfix ،  چسب میتراپل، چسب 123 استارباند، چسب 123 ترک فیکس و چندین برند و عنوان تجاری دیگر وارد بازار شده اند.

انواع چسب 123 و کاربردهای آن با یکدیگر تفاوت دارند و برای مصارف مختلف در دسترس عموم قرار می گیرند. 

چسب 123 akfix

این چسب از تولیدات کشور ترکیه می باشد. چسب های 123 آکفیکس دارای قدرت و کیفیت بی نظیری می باشند. این چسب ها در قطعات مختلف چوبی، انواع فلزات، قطعات چرم، تکه های سرامیکی، قطعات سفالی، پلاستیک، انواع جواهرات و مصارف دیگری از جمله مصارف تزیینی و یا ناخن دست مورد استفاده قرار می گیرد. 

عمده مصارف چسب 123 akfix به دلیل غلظت بسیار بالا و نیز چسبندگی فوق العاده ای که دارد، در نمای ساختمان و جلوه دهی آن با سنگ نما و نیز کاشی کاری و سایر مصارف خانگی می باشد. به بیانی دیگر، چسب 123akfix  مخصوص استادکاران ساختمانی می باشد.

چسب اک فیکس حالت شل و قوام نیافته ندارد، بلکه به دلیل ویسکوزیته بالای آن، برش های سنگ نما را به طور اعجاب آوری به هم متصل می سازد. این خصیصه در نوع خود بسیار بی نظیر است.

چسب 123akfix   برای سایر مشاغل صنعتی (به خصوص صنایع چوبی) برای چسباندن قطعات و دوام اتصال این قطعات مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد چسب اک فیکس به خصوص در چسبندگی انواع سطح صاف استثنایی است.

چسب آکفیکس بسیار قوی و پر مصرف بوده و توانسته است در بین سایر سیانو اکریلاتها جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد.

 

چسب میتراپل

چسب یک دو سه میتراپل از تولیدات برند میتراپل ترکیه می باشد. این چسب یکی دیگر از انواع چسب 123 می باشد که در مصارف متعددی مانند چسباندن انواع قطعات نئوپانی، چوبی، فلزی، لاستیک، چرم، شیشه و سایر قطعات مورد استفاده قرار می گیرد. 

قدرت چسبندگی چسب میتراپل بسیار بالا است؛ بنابراین با استفاده از این چسب در مدت زمان کوتاهی بین 10 تا 15 ثانیه گیرش و چسبندگی بین سطوح انجام می گیرد. چسب یک دو سه میتراپل را می توان غیر از مصارف صنعتی، در تعمیر و چسباندن قطعات مختلف پلاستیکی و فلزی نیز مورد استفاده قرار داد.

چسب میتراپل مانند سایر چسب های فوری یا قطره ای دارای دو جزء چسب تیوپی و اسپری می باشد.

 

چسب 123 استار باند

 

از جمله محصولات سیانو اکریلاتی مشهور چسب یک دو سه استار باند است. این محصول از تولیدات کشور ترکیه می باشد.

ویژگی بارز چسب 123 استار باند چسبندگی فوق العاده قوی و فوری می باشد. در چسب 123 استار باند زمان گیرش بسیار کمتر از سایر نمونه های چسب های 123 بوده و به همین دلیل از هر نظر یک محصول پر کاربرد محسوب می شود.

اصلی ترین کاربرد چسب یک دو سه استارباند، استفاده در صنایع چوبی، ام دی اف و انواع سنگ نما در ساختمان می باشد. این محصول نیز مانند سایر چسب های سیانو اکریلاتی با قیمت خرید بسیار مناسبی در فروشگاه های معتبر شمس پلاست عرضه شده است.

 

چسب 123 ترک فیکس

چسب 123 ترک فیکس یکی از چسب های بسیار قوی و پر فروشی می باشد که توسط برند ترک فیکس کشور ترکیه در بازارهای ایران و جهان عرضه شده است. عمده مصارف استفاده از چسب یک دو سه ترک فیکس در زمینه چسباندن سطوح کاغذی، مقوا، پلاستیک یا کاربرد آن در سنگ کاری نمای ساختمان می باشد.

استفاده از چسب 123 به خصوص در نماسازی و سطوح سنگی هیچ نشانه یا لکه های رنگی از خود برجا نمی گذارد. به دلیل ویسکوزیته بالا شره نمی کند. بوی آزارنده نداشته و در مدت زمان بسیار کمی سطوح را به هم می چسباند. قیمت خرید آن هم بسیار مناسب بوده و از هر نظر مقرون به صرفه است.

 

چسب 123 سنا باند

چسب یک دو سه سنا باند نیز یکی دیگر از چسب های سیانو اکریلاتی به شمار می رود که در مصارف مختلفی مانند چسباندن و اتصال قطعات فلزی، مقوایی، پلاستیکی، کاشی کاری و قطعات چینی کاربرد دارد. چسب 123 سنا باند دارای مزایای منحصر به فردی می باشد.

از جمله مزایای آن می توان به حساسیت زا نبودن آن برای افراد مستعد به حساسیت مواد شیمیایی اشاره کرد که از این نظر نسبت به سایر چسب های موجود در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توصیه می شود این محصول را بیشتر در مصارف خانگی مورد استفاده قرار دهید.

چسب 123 سنا باند از تولیدات کشور ترکیه می باشد که در این زمینه محصولات پرکاربردی را به بازارهای جهانی صادر نموده است.

 

چسب 123 موتا فیکس

عمده کاربرد چسب 123 موتا فیکس در صنایع چوبی و ام دی اف سازی می باشد. چسب یک دو سه موتا فیکس ضمن بهره مندی از کیفیت مناسب و غلظت بالا قادر است تا قطعات مختلف از جمله انواع قطعات چوبی را در مدت زمان بسیار اندک و با قدرت مناسب به هم متصل سازد. چسب  123 موتا فیکس را می توانید از سایت فروشگاه های معتبر شمس پلاست  که اقدام به فروش  این محصول نموده اند با قیمت خرید بسیار مناسبی تهیه نمایید.

 

چسب 123 سوما فیکس

چسب 123 سوما فیکس نیز به شکل یک تیوپ و محلول مناسبی در داخل آن و نیز یک اسپری عرضه شده است. از این نظر با بقیه تمایز چندانی ندارد. ویژگی بارز چسب یک دو سه سوما فیکس چسبندگی فوق العاده و نیز کاربردهای متعدد آن غیر از سطوح معمولی و در سطوح پارچه ای می باشد.

با استفاده از این محصول حتی بدون مدت زمان تاخیر و انتظار برای چسباندن دو قطعه به همدیگر می توانید به سرعت شاهد گیرش دو سطح باشید. توصیه می شود برای کارهای حرفه ای و سریع حتما خرید چسب 123 را در نظر داشته باشید و از مزایای این محصول استثنایی و کاربردی بهره مند شوید.

 

چسب 123 دیبا فیکس

چسب 123 دیبا فیکس را می توان به عنوان یکی از چسب های سیانو اکریلاتی مشهور بر شمرد که کاربرد آن در مصالح ساختمانی و نیز صنایع چوبی انکار ناپذیر است. چسب 123 دیبا فیکس به عنوان یک چسب منحصر به فرد با ویژگیهای استثنایی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب یک دو سه دیبا فیکس برای کارهای حرفه ای  که نیاز به دقت و ظرافت و نیز استحکام خاصی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج مطلوبی در این زمینه بر جا می گذارد.

 

چسب 123 مپل مکس

چسب 123 مپل مکس نیز یکی از چسبهای مورد استفاده در صنایع و نیز انواع قطعات خشن و دارای ناهمواری های مختلف می باشد. چسب یک دو سه مپل مکس می تواند در انواع قطعات چوبی، پلاستیکی، کائوچویی و سایر سطوح مورد استفاده قرار گیرد.

غلظت آن بسیار مناسب بوده و در ظرف چند ثانیه گیرش قطعات انجام می شود که این ویژگی بسیار قابل توجه است.  

چسب 123 مپل مکس از جمله محصولات تولید داخل کشور بوده و از نظر کیفیت قادر به رقابت با نمونه های مشابه خارجی می باشد.

 

چسب 123 تکنو فیکس

چسب 123 تکنوفیکس از جمله چسب هایی است که در صنایع مختلفی از قبیل صنایع مبلمان و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. مدت زمان گیرش در این نوع چسب بین 5 تا 12 ثانیه می باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب