سلفون چسب دار

گروه کارخانه جات شمس پلاست با کادری مجرب و خط تولیدی با ماشین آلات روز دنیا و پیشرفته اقدام به تولید سلفون لب چسب با نازل ترین قیمت ها کرده است ، یکی از عوامل مهم در کیفیت این محصول استفاده از مواد نو است ، که تنها در صورت درخواست مشتری برای کاهش هزینه ها از مواد دسته دو یا ضایعاتی استفاده می شود.

کیفیت چسب سلفون لب چسب دار

حتما تا حالا با پاکت های سی دی که دارای چسب بی کیفت هستند و با یک بار باز و بسته شدن خاصیت چسبندگی را از دست می دهند برخورد کرده اید ، این امر باعث نارضایتی زیاد مشتریان می شود ، اما کیفیت تولید چسب شمس پلاست درجه یک است و خاصیت چسبندگی آن به از بین نمی رود بلکه با استفاده طولانی مدت فقط چسبندگی آن کم می شود ، این نوع از پلاستیک جز مصرفی ترین نوع پلاستیک بسته بندی است و هیچ گاه به مصرف طولانی مدت نخواهد رسید .

 

شفافیت پلاستیک لب چسب دار

یکی از پر اهمیت ترین موارد در سلفون های چسب دار شفافیت زیاد و براقی است ، که با استفاده دستگاه های پیشرفته و مواد اولیه نو یک همچین چیزی پدید می آید.

شفافیت پلاستیک چسبی باعث فروش بیشتر یک محصول می شود زیرا به خوبی درون پلاستیک قابل مشاهده است ، و همینطور خاصیت براقی آن باعث اغراق در جذابیت محصول درون آن می شود.

 

انواع سلفون چسب دار

سلفون چسب دار به دو نوع تمام شفاف و پشت صدفی تقسیم می شود.

 

 

شمس پلاست توزیع کننده انواع سلفون چسب دار با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب برای شما عزیزان میباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب