قیمت خرید و فروش کیسه جامبوبگ دست دوم

خرید و فروش جابو بگ نوع و دسته دوم

شمس پلاست علاوه بر فروش جامبوبگ نوع و دسته دوم، خریدار انواع جامبو بگ های شما عزیزان نیز میباشد . جامبوبگ دست دوم چیست؟ آیا می‌دانید قیمت فروش کیسه جامبوبگ دست دوم چقدر است؟ آیا برای خرید جامبو دست دوم نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات دارید؟ متن زیر یک راهنمای خرید جامبو دست دوم می باشد، که می‌تواند شما را در یک انتخاب و خرید خوب کمک نمایید.

کیسه جامبو بگ یا بیگ بگ دست دوم

 

 کیسه جامبو بگ در واقع کیسه‌هایی  بزرگ  از جنس گونی هستند که کاربردشان در حیطه بسته‌بندی صنعتی برای جابجایی مواد پودری و فله می باشد.

و در صنایع مختلف از جمله – غذایی – دارویی – شیمیایی – ساختمانی و حتی حمل مواد نفتی مانند قیر و گازوئیل کاربرد دارد.

گستره استفاده از جامبوبگ امروزه به تمام صنایع کوچک، بزرگ و میانی کشیده شده است.

و کیسه جامبو بگ یکی از پر مصرف‌ترین اقلام بسته بندی صنعتی می باشد.

 در کنار تمام مزایای یاد شده از حمل و نقل با جامبو بگ، بحث دپو و انبار کردن جامبوبگ‌های خالی شده در محل تخلیه بار، یک معضل است.

و چون اکثر صنایعی که با کیسه‌های جامبو بگ سر‌وکار دارند در حجم بالا خرید دارند، این دپو و انبار کردن کیسه‌های جامبو بگ دست دوم و ته پاره یکی از دردسرهای است که با آن درگیرند.

از طرفی چون ابعاد گونی‌های جامبو بگ بسیار بزرگ است قابل رها کردن در محیط نیستند.

و از طرفی مرتب کردن‌ها و فرآوری یا بازیافت‌شان دردسرهای خودش را دارد.

 

خریدار کیسه جامبو بگ دست دوم در حد نو و ته پاره

 

 بهترین شیوه برای راحت شدن از دست درگیری هر روزه و هر ماهه با جمع آوری کیسه‌های جامبوبگ، تماس با بخش استوک شرکت شمس پلاست می باشد.

شرکت شمس پلاست شرکت خدماتی اینترنتی  فعال در تمام حوزه‌های بسته بندی صنعتی است.

شمس پلاست  دارای بخش‌های مختلف از جمله جامبوبگ نو، جامبو بگ دست دوم، ضایعات جامبو بگ، استرچ ، پالت پیچ، چسب بسته بندی، گونی نو، گونی دست دوم، ضایعات گونی، تسمه بسته بندی، طناب و نخ ، نایلون وسلفون بسته بندی می‌باشد.

شما اگر فروشنده جامبو بگ دست دوم و ته پاره هستید، می‎توانید ازهرجای ایران و یا حتی کشورهای همسایه با بخش استوک جامبو شرکت شمس پلاست تماس بگیرید و پس از هماهنگی با کارشناسان این بخش و ارسال عکس و فیلم از گونی‌ها و کیسه‌های جامبو بگ دست دوم و ته پاره خود و صحبت‌های اولیه بهترین و منصفانه‌ترین قیمت‌های خرید و فروش کیسه‌های جامبو بگ دست دوم و ته پاره را بدست آورید. و در صورت تمایل پس از دیدار حضوری قرارداد عقد و جامبوبگ‌‎های دست دوم خود را به بهترین قیمت بفروشید.

در بخش استوک جامبو شرکت شمس پلاست این امکان برای کسانی که حجم بالای مصرف کیسه جامبوبگ دارند دیده شده است، که ما برای یک سال، یک قرارداد با شما امضا می‌کنیم و به صورت هفتگی و ماهانه جهت بردن کیسه جامبو دست دوم و ته پاره شما اقدام کنیم. و به صورت هفتگی و ماهیانه تسویه کنیم. تا اینکه شرکت‎هایی که مصرف با حجم بالا از کیسه‌های جامبو بگ دست دوم دارند، نخواهند هر هفته درگیر استعلام و هماهنگ کردن برای فروش جامبوبگ‌های دپو شده باشند.

 

عوامل موثر در قیمت خرید و فروش کیسه جامبوبگ دست دوم و ته پاره

 

قیمت خرید کیسه جامبو بگ دست دوم در حد نو و ته پاره با توجه به عوامل زیر تعیین می شود و می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد.

  • نوع گونی و کیسه جامبوبگ دست دوم که می‎تواند، درحد نو، ته پاره و یا ضایعاتی باشد.

  • موادی که قبلا داخل کیسه بوده است و میزان تمیزی آن

  • محل تیغ خوردن و تعداد پارگی کیسه جامبوبگ دست دوم

  • وزن کیسه و کیفیت پارچه و دوخت جامبو بگ دست دوم

 

انواع کیسه جامبو بگ دست دوم

 

کیسه جامبو بگ دست دوم درحد نو

 

کیسه جامبوبگ دست دوم یا درحد نو، کیسه‌های هستند که از آنها برای حمل مواد استفاده شده است.

ولی مواد داخل آن را بدون تیغ زدن کیسه و از سر و یا ته آن ها خالی کرده اند.

که معمولا شامل کیسه جامبو بگ ته قیف و یا جامبو بگ درب صندوقی هستند که مواد قبلی نیز که داخل آنها بوده است در داخل نایلون ریخته شده اند.

 

کیسه جامبوبگ کف پاره

 

کیسه جامبوبگ کف پاره، به جامبوبگ‌های گفته می‌شود که برای حمل مواد از آنها استفاده شده است.

اما برای تخلیه مواد داخل آنها یک یا دو یا چند تکه، قابل مرمت آن را با تیغ پاره کرده‌اند.

این تیپ گونی‌ها و کیسه‌های جامبو را باید برای استفاده مجدد بعد از تمیز کاری، دوباره با یک تکه پارچه جامبو بگ وصله کرد، و به همین خاطر به قیمت پایین‌تری نیز خریداری می شوند.

 

کیسه جامبو بگ ضایعاتی

 

کیسه جامبوبگ ضایعاتی نیز به جامبوبگ‌های اطلاق می‌شود که دارای چندین پارگی بزرگ هستند و یا چندین بار تیغ خورده اند و قابلیت اصلاح و مرمت ندارند.

یا با مواد خاصی قبلا پر شده است که امکان بازسازی و مرمت آنها وجود ندارد به همین خاطر این گونی‌ها و کیسه‌های ضایعاتی مستقیما برای مذاب و اکسترودر با قیمت ضایعات خریداری می شوند.

 

مواد قبلی داخل کیسه و میزان تمیزی آن

 

یکی دیگر از عوامل اصلی موثر در قیمت کیسه جامبو بگ دست دوم در حد نو، ته پاره و یا حتی ضایعاتی، موادی است که قبلا  در داخل کیسه بوده است.

برخی مواد مانند گوگرد و یا برخی خاک‌ها اگر داخل کیسه ریخته شوند حتی با تمیز کردن هم کاملا از بین نمی روند و یا موادی مانند گوگرد، بوی آنها حتی در بحث ضایعات و مذاب کردن گونی‌ها وجود دارد و عمدتا این تیپ کیسه‌های جامبوبگ مشتری زیادی ندارند و با قیمت خوبی خرید و فروش نمی شوند.

البته داخل برخی از گونی‌ها و کیسه‌های جامبوبگ از نایلون استفاده شده است و هنگام تخلیه نیز با نایلون تخلیه شده و یا به قدری خوب تمیز شده اند که هیچ اثری از ماده قبلی بر روی گونی و کیسه جامبوبگ وجود ندارد. پس در این موارد قیمت کیسه جامبوبگ دست دوم با ارقام بهتری خرید و فروش  می شوند.

 

محل تیغ خوردن و تعداد پارگی های کیسه جامبوبگ دست دوم

 

همانطور که در جریان هستید در کیسه جامبوبگ کف بسته یا گاها در همه نمونه‌ها، برای تخلیه مواد داخل کیسه‌ جامبوبگ به آنها تیغ می زنند و قسمت‌هایی از بقل و کف آن را پاره می کنند.

 اگر این تیغ خوردگی‌ها در یک طرف و نزدیک به وسط و کف گونی باشد ترجیحا مشتری بیشتری در هنگام خرید کیسه‌های جامبوبگ کف پاره دارد و با قیمت مناسب تری خریداری می‌شوند، تا اینکه از چندین نقطه پاره شده باشد.

 

وزن کیسه و کیفیت پارچه و دوخت جامبو بگ دست دوم

 

کیسه جامبوبگ با توجه به کاربری‌های متفاوتی که برای آنها تعریف می کنند، یک گستره بزرگ در تنوع دارند. و می توانند از بُد جنس پارچه مورد استفاده برای دوخت، وزن و تراکم پارچه جامبوبگ، همچنین انوع دسته و تسمه مورد استفاده در دوخت و حتی مدل برش کیسه جامبوبگ انواع متفاوتی داشته باشد وعلاوه بر آن تحمل وزن متفاوتی خواهد داشت.

 پس این موضوع هم یک امر طبیعی است که هر چقدر جنس پارچه و تسمه کیسه جامبوبگ ضخیم‌تر باشد هم کیسه جامبو بگ وزن بیشتری دارد و هم تحمل وزنی بالاتری دارد.

 البته نوع و روش دوخت و نخ مورد استفاده در دوخت کیسه نیز از عوامل موثر در کیفیت کیسه جامبو بگ دست دوم و نو و البته در قیمت آن می باشد.

عوامل بالا می تواند نقش موثر در قیمت خرید و فروش کیسه‌ جامبوبگ دست دوم در حد نو، ته پاره و ضایعاتی  داشته باشد و اشمس پلاست  سعی بر این داشت که در این مطلب این نکات را برای شفافیت بیشتر موضوع خرید و فروش کیسه جامبو بگ دست دوم شرح دهد.

 برای بحث خرید و فروش انواع کیسه جامبوبگ دست دوم، کیسه جامبوبگ در حد نو، کیسه جامبو بگ کارکرده، کیسه جامبو بگ کف پاره، کیسه جامبوبگ کف دوخت و یا کیسه جامبو بگ ضایعاتی با مسئولان مرتبط با این حوزه ، یعنی بخش استوک جامبوشمس پلاست  تماس حاصل فرمائید و ضمن پرسیدن سوالات خود در این ضمینه با ارسال عکس از طریق واتساپ یا تلگرام بهترین پیشنهادها و قیمت را در زمینه خرید و فروش کیسه جامبوبگ دست دوم ،در حد نو، کف پاره و ضایعاتی دریافت کنید.

 

شرکت شمس پلاست خریدار و فروشنده انواع کیسه جامبو بگ با بهترین قیمت برای شما عزیزان میباشد 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب