محافظ غذا ( استرچ )

فیلم استرچ پی وی سی  غذایی تولید شده از مواد پي وي سي  با قدرت چسبندگي و كشش بالا كه در مقايسه با محصولات مشابه  از جنس پلی اتیلن بر روي سطح غذا ،ظرف چسبندگي بسيار بالايي را دارا است .

فیلم های سلفونی شفاف و چسبنده که در بازار با نام فیلم های استرچ مرسوم می باشند جهت مصارف مختلفی از جملات مصارف بهداشتی ، بسته بندی و محافظتی استعمال می شوند. اینگونه از فیلم ها در ابعاد و ضخامتهای مختلف با عنایت به نوع مصرف تولید میگردند .

لازم به ذکر می باشد این فروش سلفون محافظ غذا ، در عرض های مختلف در ضخامت های ۸ تا ۱۴ میکرون قابل انجام می باشد . همچنین به دلیل صرفه اقتصادی فیلم های اسرتچ دارای ۱۰۰۰ متر طول می باشد و در بسته بندی های کارتنی (هر کارتن حاوی ۲ رول ۱۰۰۰ متری می باشد) قابل عرضه می باشد .

در فروش سلفون محافظ غذا کیفیت در ۲ حوزه قابل بررسی می باشد

مورد اول چسبندگی فیلم های محافظ غذا می باشد . امروزه شاهد  ورود اجناس بی کیفیت چینی و  قیمت پایین فیلم های محافظ غذا به بازار ایران هستیم . به دلیل چسبندگی پایین ، مصرف کنندگان مجبور به استفاده از مقدار زیادی از این رول ها می شوند که در دراز مدت نه نتها میزان فروش سلفون محافظ غذارا افزایش می دهد ،  بلکه باعث می شود کالای مصرف کننده به صورت ناآرسته بسته بندی شود که این امر موجب نارضایتی مشتریان می گردد .همچنین چسبندگی این محصول سبب ایزوله شدن مواد غذایی و در آن صورت استفاده از اجناس بی کیفیت باعث فساد در مواد غذایی می شود .

      مورد دوم در سلفون های پوشش غذا ، شفافیت این جنس می باشد که نقش بسیار مهمی در ظاهر محصولات دارد . امروزه نقش بسته بندی در فروش محصولات حائز اهمیت می باشد . در صورتیکه از جنس های نامرغوب ، استفاده شود امکان عدم رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت . فیلم های محافظ غذای عرضه شدن توسط این شرکت دارای کشسانی بسیار عالی بوده که منجر به رضایت مشتریان گرامی گردیده است .

 

 سلفون کره ای ( محافظ غذا )

نوع کشور سازنده در کاربرد سلفون تاثیری ندارد زیرا در هر صورت ساخت و تولید سلفون به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد صورت می گیرد.

سلفون کره ای تولید کره جنوبی است که در زیر به انواع آن با ذکر جزئیات پرداخته ایم:

 

سلفون های 1000 متری :
  1. سلفون 10 میکرون با عرض 39 سانتی متر
  2. سلفون 12 میکرون با عرض 39 سانتی متر
  3. سلفون 14 میلکرون با عرض 39 سانتی متر
  4. سلفون 16 میکرون با عرض 39 سانتی متر
سلفون های 500 متری :
  1. سلفون 10 میکرون با عرض 34 سانتی متر
  2. سلفون 10 میکرون با عرض 39 سانتی متر

همچنین علاوه بر سلفون های 1000 و 500 متری می توانید 100 متری، 30 متری و سلفون 10 متری را در عرض های 36، 38 و 39 سانتی متر تهیه نمود که در نمونه سلفون های کره ای با ضخامت 10 و 14 میکرون موجود است.

 

 

ویژگی های محافظ غذا ( استرچ )

مقاوم در برابر رطوبت و  هوا

 سبز و حافظ محیط زیست

دارای مصارف خانگی و صنعتی

شفاف و دارای روزنه های مناسب جهت تبادل اکسیژن

 استفاده از روغن هاي گياهي در پروسه تولید

قابل استفاده در دمای ۴۰ الی ۱۰۰ درجه سانتی گراد 

حفظ تازگی و رطوبت مواد با استفاده از خاصیت عبور اکسیژن

نرم و انعطاف پذیر  برای چسبندگی بیشتر به دور محصول

داراي افزودني آنتي فاگ (Anti Fog) برای جلوگیری از بخارگرفتگي و فساد مواد غذايي

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب