نایلون خیاری چیست ؟

به نایلون های بدون دسته سایز بزرگی برای مصارف مانند یخ ، میوه فروشی ها و دیگر بسته بندی های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد پلاستیک خیاری می گویند . یکی از مهم ترین موادر در تولید نایلون خیاری مقاومت بالای آن در برابر وزن های سنگین است که در ادامه بیشتر به آن اشاره خواهیم کرد.یکی از مصرفی ترین موارد برای این نوع پلاستیک استفاده به عنوان نایلون یخ است.

هیچ محدودیتی در تولید پلاستیک خیاری وجود ندارد از همین رو می توانید با توجه به نیاز خود در ابعاد گوناگون این نوع پلاستیک بسته بندی را سفارش دهید همینطور با توجه به میزان وزنی که نایلون باید تحمل کند می توان از ضخامت های گوناگون استفاده کرد

 

به دو نحو می توانید نایلون خیاری خود را سفارش دهید یکی به صورت رولی است که به وسیله پرفراژ از یکدیگر جدا می شوند و دیگری سفارش به صورت کیلویی است که دیگر نیازی به پرفراژ ندارد زیرا نایلون ها از یکدیگر جدا هستند .

 

 شمس پلاست هیچ محدودیتی برای مشتریان ندارد از همین جهت می توایند هر نوع تغییری که با توجه به نیازتان دارید روی تمام محصولات تولیدی انجام دهید کافیست قبل از سفارش و تولید موارید که باید اجرا شود را به ما بگویید تا دقیقا آنچه که در ذهن دارید را به دستتان برسانیم.

 

شمس پلاست تنها از مواد اولیه نو و باکیفیت استفاده می کند مگر اینکه خود مشتری درخواست کاهش هزینه را بکند که در این صورت می توان از مواد اولیه درجه 2 و 3 استفاده کرد که باعث کاهش قیمت چشم گیر تولید می شود .

 

همانطور که پیش تر گفتیم پلاستیک خیاری باید وزن های بالایی را تحمل کند که برای این امر باید نایلون ضخیم باشد که ضخامت زیاد نایلون باعث افزایش قیمت آن می شود اگر مورد استفاده شما مواد غذایی یا میوه جات نیست دیگر نیازی نیست از مواد اولیه درجه یک استفاده کنید و به این صورت می توانید هزینه های تولید را کاهش دهید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب