کیسه های جامبو بگ

امروزه یکی از اقلام پر مصرف در صنایع بسته بندی ، در همه کشورها ی جهان  از جمله ایران گونی های بزرگ بافته شده از الیاف مصنوعی مانند پلی پروپیلن می باشد . مصرف این گونی ها که به آنها جامبوبگ(JUMBO BAG )  گفته میشود از یک طرف به خاطر افزایش جمعیت و از سوی دیگر به خاطر پیدایش کاربردهای جدید برای آن ، رو به افزایش بوده و آن را در زمره ی یک کالای استراتژیک قرارداده است.
درهرسال بیش از ۵۰۰ میلیون تن از محصولات در جهان با استفاده از جامبو بگ ها جابجا می شوند. این کیسه ها جهت حمل ، جابجایی و نگهداری انواع مواد شیمیایی ، معدنی ، دارویی ، محصولات غذایی و کشاورزی ، کود های شیمیایی ،پتروشیمی ، سیمان و بسیاری دیگر از مواد و محصولات فله مورد استفاده قرار می گیرند.


بنا به درخواست مشتری می توان جامبو بگ ها را با استفاده از پارچه های لمینت دار یا بدون لمینت و همچنین با لایه نایلونی داخلی و یا بدون آن تولید نمود. جامبو بگ ها از پارچه های صاف یا گردبافت از جنس پلی پروپیلن pp تولید می شوند. نوع پارچه مورد استفاده جهت تولید جامبو بگ بر اساس وزن محموله و ظرفیت بارگیری ایمنی و ضریب ایمنی انتخاب می شود.
معمولا جامبو بگ ها بر اساس نیاز مشتری و برای انواع کاربرد ها و انواع مختلف حالتهای بلند کردن ، پرکردن ، و تخلیه تولید می شوند.

مناسب برای :
انواع گرانول  ، مواد معدنی و شیمیایی  و …
مواد پتروشیمی  و ….
غلات ، گندم  و …

مزایا :

  • ارزان ترین نوع بسته بندی حجیم
  • انعطاف پذیری بالا
  • قابلیت حمل مواد برای وزن از ۵۰۰ گیلوگرم تا ۲۰۰۰ کیلوگرم
  • جابجایی آسان توسط لیفتراک و جرثقیل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب