استفاده از طناب که دارای طیف گسترده‌ای در تولید می باشد. به عنوان یک محصول مصرفی دارای کاربردهای بسیاری در کشور می باشد. با توجه به نیاز بازار خارج از کشور امکان صادرات انواع طناب های صنعتی و غیر صنعتی از مرکز فروش طناب تهران امکان پذیر می باشد.

طناب پلاستیکی رشته ای بلند است. که از الیاف مصنوعی تابیده شده. پلی پروپیلن و پلی اتیلن به دست می‌آید.

کابرد اصلی این محصول در کشیدن و گره زدن می باشد. طناب‌های درجه یک که از مواد مرغوب پتروشیمی و بدون ناخالصی در انواع رنگ و سایز تولید می‌شوند. دارای یکنواختی در تابیده شدن و رنگ شفاف و بدون زدگی هستند. که در برابر نورخوشید و پوسیدگی مقاومت بیشتری دارند.

طناب پلاستیکی از مواد مصنوعی ساخته می‌شود. و بسیار پرکاربرد است. مواد اولیه‌ای که طناب پلاستیکی. از آن ساخته می‌شود دو نوع است.


1- مواد درجه یکی که مستقیما از پتروشیمی تهیه می‌شود.
2- مواد درجه دو که از بازیافت نایلون و پلاستیک به دست می‌آید.


طناب‌های پلاستیکی در سایزهای 2 تا 32 میلی متر در بازار موجود بوده. و در متراژهای 100 تا 500 متر تولید می‌شوند.

با توجه به پر مصرف بودن و کاربردهای فراوان این محصول، فروش آن می تواند به صورت عمده یا خرده فروشی در اختیار مردم قرار بگیرد.

خرید طناب آنلاین از طریق شمس پلاست

برای خرید این محصول به صورت عمده و دیگر انواع محصولات پلاستیکی می توانید. به فروشگاه اینترنتی شمس پلاست مراجعه کنید. جایی که به عنوان تولیدکننده و فروشنده انواع طناب های پلاستیکی اقدام به فروش و عرضه این محصول می کند. و راهی آسان برای خرید مشتریان خود به وجود آورده است.

ممنون که تا انتهای این مطلب همراه ما بودید.