سلفون از گذشته تا امروز برای بسته‌ بندی مواد غذایی، دارویی و کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. و جایگاه ویژه‌ای را برای خود حفظ کرده است. درواقع سلفون‌ ها به دلیل اینکه از لحاظ بهداشتی مشکلی ندارند. غالبا برای بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.در صورتی که تولید سلفون‌ها تنوع بسیار زیادی دارند. ۳ نوع از مهم‌ترین سلفون‌ها، سلفون شفاف، سلفون متالایز و سلفون صدفی هستند. این سه مدل ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. بنابراین نوع کاربرد آنها نیز متفاوت است. در ادامه بیشتر به معرفی و ویژگی‌های آنها خواهیم پرداخت.

۳ نوع از مهم‌ترین سلفون‌ها، سلفون شفاف، سلفن متالایز و سلفن صدفی هستند. این سه مدل ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. بنابراین نوع کاربرد آنها نیز متفاوت است. در ادامه بیشتر به معرفی و ویژگی‌های آنها خواهیم پرداخت.

سلفون

سلفون opp

opp مخفف کلمه orient polypropylene است. که به عنوان یک ورق نازک پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن با استحکام. و مقاومت بالا. شناخته می‌شود. این سلفن در میان تولید کنندگان و همکاران با نام سلفن ایرانی نیز شناخته شده است.

سلفون bopp

bopp برگرفته از کلمه biaxally orient polyproplene است. و در اصل ارتقاء یافته opp که به عنوان یک بسته بندی مستحکم‌تر. واضح‌تر و قوی‌تر به همراه چاپ پذیری بهتر شناخته شده است. و بهتر از هر نوع بسته بندی دیگری می‌تواند. از محصول شما محافظت کند.

سلفون cpp

cpp مخفف کلمه Cast Polypropylene و یک فیلم پلی پروپیلن ریخته گری شفاف مقرون به صرفه. با چگالی کم و کارآیی بالاست. که اغلب شفافیت نوری. براقیت بالا، استحکام خوب و قابلیت دوخت پذیری بالایی دارند. و در برابر پارگی و سوراخ شدن مقاوم هستند.

سلفون

خرید سلفون عمده از شمس پلاست

برای خرید این محصول به صورت عمده و دیگر انواع محصولات پلاستیکی می توانید به فروشگاه اینترنتی شمس پلاست مراجعه کنید. جایی که به عنوان تولیدکننده و فروشنده انواع محصولات پلاستیکی اقدام به فروش و عرضه این محصول می کند. و راهی آسان برای خرید مشتریان خود به وجود آورده است.