نایلون جزو محصولاتی است. پر کاربرد در زندگی امروزی که از پرمصرف ترین و پر استفاده ترین الیاف مصنوعی در صنایع گوناگون می باشد. این محصول از مصارف خانگی گرفته. تا در صنایع مختلف از جمله صنعت بسته بندی و صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. البته این تنها نمونه های کوچکی از موارد مصرف نایلون در زندگی است.

کاربرد زیاد این محصول در زندگی روزمره موجب شده. تا شرکت های زیادی آن ها را تولید و به بازارعرضه کنند. شمس پلاست نیز یکی از واحدهای فعال در زمینه فروش نایلون می باشد. که  محصولات خود را از مواد باکیفیت و مرغوب و با رعایت استانداردهای لازم تولید می کند.

نایلون به محصولاتی گفته میشود. که از پلی اتیلن سبک ساخته میشود. ولی نایلکس به محصولات ساخته شده. از پلی اتیلن سنگین گفته می‌شود.  بارزترین تفاوت بین این دو در درجه نرمی آن‌هاست. درواقع محصولات نایلونی نرم‌تر از محصولات نایلکسی هستند. همچنین در ظاهر آن‌ها نیز تفاوت هایی نهفته است.

در حالیکه محصولات نایلونی ظاهری براق دارند. محصولات نایلکس تقریبا مات هستند.

نایلون

تفاوت انواع نایلون با انواع نایلکس

قبل از این که به این تفاوت بپردازیم باید مفهوم نایلون را متوجه شویم یعنی نایلون چیست و چه کاربردی دارد. یک اشتباه بسیاری از مردم، این محصول و نایلکس را با یکدیگر اشتباه می‌گیرند. اما موضوع این است. که تفاوت‌هایی در بین این دو محصول وجود دارد.  نایلون و نایلکس در سه مورد پایین با یکدیگر دارای تفاوت‌هایی هستند.

  • ضخامت
  • مواد تشکیل دهنده و ویژگی‌های بنیادی
  • شکل ظاهری

برای اطلاعات بیشتر درمورد نایلکس به وبلاگ خرید نایلکس در تهران مراجعه کنید

نایلون

قیمت نایلون

قابل به ذکر است که برای تولید محصولات پلی اتیلنی از مواد اولیه پتروشیمی استفاده می شود. که قیمت آن هر روزه همراه با قیمت دلار در حال نوسان است. به همین جهت قادر به درج لیست قیمت دقیق برای شما مشتری عزیز نیستیم.

همچنین قیمت این محصول با توجه به تعداد سفارش، جنس محصول و همچنین ضخامت متغیر بوده و عدد ثابتی نمی باشد. بنابراین می توانید با تماس با کارشناسان ما در مورد هزینه تولید محصول مورد نظر خود مشورت کرده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

ممنون که تا انتهای این مطلب همراه ما بودید. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

  • موبایل : 09129617981
  • موبایل : 09197601460
  • تلفن ثابت:02136462583