در این مطلب قصد داریم انواع محصولات موجود در سایت شمس پلاست را بررسی و به شما عزیزان معرفی کنیم. خرید جامبوبگ / نایلون / نایلکس / سلفون / طناب / تسمه پلاستیکی / …

نایلون

نایلون جزو محصولاتی است. پر کاربرد در زندگی امروزی که از پرمصرف ترین و پر استفاده ترین الیاف مصنوعی در صنایع گوناگون می باشد. این محصول از مصارف خانگی گرفته. تا در صنایع مختلف از جمله صنعت بسته بندی و صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. البته این تنها نمونه های کوچکی از موارد مصرف نایلون در زندگی است.

کاربرد زیاد این محصول در زندگی روزمره موجب شده. تا شرکت های زیادی آن ها را تولید و به بازارعرضه کنند. شمس پلاست نیز یکی از واحدهای فعال در زمینه فروش نایلون می باشد. که  محصولات خود را از مواد باکیفیت و مرغوب و با رعایت استانداردهای لازم تولید می کند.

نایلون به محصولاتی گفته میشود. که از پلی اتیلن سبک ساخته میشود. ولی نایلکس به محصولات ساخته شده. از پلی اتیلن سنگین گفته می‌شود.  بارزترین تفاوت بین این دو در درجه نرمی آن‌هاست. درواقع محصولات نایلونی نرم‌تر از محصولات نایلکسی هستند.

همچنین در ظاهر آن‌ها نیز تفاوت هایی نهفته است. در حالیکه محصولات نایلونی ظاهری براق دارند. محصولات نایلکس تقریبا مات هستند.

نایلون

نایلکس

نایلون و نایلکس جزو محصولاتی پر کاربرد در زندگی امروزی هستند که از پرمصرف ترین و پر استفاده ترین الیاف مصنوعی در صنایع گوناگون می باشند. این محصول از مصارف خانگی گرفته تا در صنایع مختلف از جمله صنعت بسته بندی و صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. البته این تنها نمونه های کوچکی از موارد مصرف نایلون و نایلکس در زندگی است. کاربرد زیاد این محصول در زندگی روزمره موجب شده تا شرکت های زیادی آن ها را تولید و به بازارعضه کنند. شمس پلاست نیز یکی از واحدهای فعال در زمینه فروش نایلون و نایلکس در تهران می باشد که  محصولات خود را از مواد باکیفیت و مرغوب و با رعایت استانداردهای لازم تولید می کند.

خرید نایلکس بهترین روش خرید برای کسانی است. که به مقادیر زیاد از این کالااستفاده میکنند. شما در زمان خرید نایلون و نایلکس باید به این موضوع دقت داشته باشید که اگر هزینه‌ مواد اولیه درجه یک را پرداخت می ‌کنید، واقعا مواد مرغوب باشند. پس بهتر است از شرکت یا فروشندگانی خرید کنید که تجربه کاری بالایی داشته و به تولید و پخش عمده نایلون و نایلکس در حجم بالا مشغولند.

سلفون

سلفون از گذشته تا امروز برای بسته‌ بندی مواد غذایی، دارویی و کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و جایگاه ویژه‌ای را برای خود حفظ کرده است. درواقع سلفون‌ ها به دلیل اینکه از لحاظ بهداشتی مشکلی ندارند، غالبا برای بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای خرید سلفون به صورت عمده و دیگر انواع محصولات پلاستیکی می توانید به فروشگاه اینترنتی شمس پلاست مراجعه کنید. جایی که به عنوان تولیدکننده و فروشنده انواع محصولات پلاستیکی اقدام به فروش و عرضه این محصول می کند و راهی آسان برای خرید مشتریان خود به وجود آورده است.

سلفون

ممنون که تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید. شما میتوانید برای خرید تمامی این محصولات از سایت شمس پلاست با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

  • موبایل : 09129617981
  • موبایل : 09197601460
  • تلفن ثابت:02136462583