نایلون صنعتی و ساختمانی

این نایلون‌ها در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند. در صنایع مختلف برای حفاظت از محصولاتشان از این نایلون استفاده می‌شود. نایلون شیرینگ از پلی‌اتیلن تولید می‌شوند. و وقتی در مقابل حرارت قرار می‌گیرند. حالت انعطاف‌پذیر پیدا می‌کنند.

جنس نایلون شیرینگ. از پلی‌اتیلن‌هایی نظیر. LDPEL است. و ضخامت آن می‌تواند. تا ۵۰ میکرون باشد. این نایلون‌ها ظاهری شفاف. و ساده دارند. در برابر ضربه. پارگی مقاوم هستند. از دیگر مشخصات. این نایلون می‌توان. به دولایه. و تک لایه بودن آن. ابعاد مختلف. قدرت جمع‌شوندگی مناسب. و مواردی از این دست اشاره کرد.

برخی از مشخصات. نایلون شیرینگ بسته بندی:

 • تولید. و بسته بندی در. عرض‌های مختلف از. ۰.۵ متر تا ۶ متر.
 • درخشندگی. و شفافیت بالا. نایلون‌های شیرینگ.
 • استحکام بالا. تمامی محصولات. بسته بندی.
 • قابلیت اضافه کردن. انواع افزودنی‌ها مانند. Anti UV و… با توجه به درخواست مشتری.
 • قابلیت چاپ. تا ۶ رنگ.
 • انقباض بالا بعد از اعمال حرارت.
 • ساخته شده. از ۵ لایه موازی. پلی اتیلن.

ضخامت

ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت است. و هر چه از نایلون‌های ضخیم‌تر. برای بسته بندی محصولات استفاده شود. می‌تواند. محافظت بهتری از آن‌ها انجام دهد. نایلون‌هایی که. در صنعت بسته بندی. و در کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع گوناگونی دارند که هر یک نیز از ضخامت. و مشخصات خاصی برخوردار هستند.

ویژگی‌

نایلون شیرینگ بسته بندی. در دو نوع تولید می‌شود. یک لایه و چند لایه. قطعا هر چقدر این نایلون‌ها. لایه‌های بیشتری داشته باشند. در ضخامت نایلون تفاوتی ایجاد نمی‌کند. فقط باعث مقاومت بیشتر نایلون می‌شود. در شیرینگ بسته بندی چند لایه. ضخامت مطرح نیست. چند لایه بودن به معنی. به کارگیری تکنولوژی بالاتری. برای بالا بردن مقاومت نایلون شرینک است. بدون ایجاد ضخامت. میزان ضخامت این نایلون. از حدود. ۳۰ میکرون. تا ۲۰۰ میکرون متغیر است.

انواع از نظر جنس نیز می توان به نایلون pvc, po, pp و.. اشاره کرد. چند مورد ازویژگی ها:

 • تولید نایلون شرینک در عرض‌های مختلف از. ۰.۵ متر تا ۶ متر.
 • درخشندگی. و شفافیت بالای نایلون های شرینک.
 • استحکام بالا رول ها.
 • قابلیت چاپ. تا ۶ رنگ.
 • قابلت چاپ و امکان چاپ های رنگی موجود است.
 • قابلیت اضافه کردن. انواع افزودنی‌ها مانند.Anti UV و… با توجه به درخواست مشتری.
 • انقباض بالا بعد از اعمال حرارت.
 • ساخته شده. از ۵ لایه موازی پلی اتیلن.
 • مناسب بودن قیمت خرید. بسته بندی نسبت به کارایی آن.
 • شاید این ویژگی‌های جذاب سبب رونق. و پیشرفت نایلون های شیرینگ رنگی. و چاپی شده باشد. در برخی موارد برای نمایش اندازه. و شکل کالا نیاز است. محصول داخل پوششی نازک قرار بگیرد. پس شرینک کردن تنها گزینه خواهد بود.

چاپ

بسته بندی لوکس. و ظاهر جذاب. تاثیر مستقیم در فروش محصول در فروشگاه دارد. لذا یکی دیگر از خدمات شمس پلاست. چاپ نایلون شرینک پک است. که بتوان به کمک آن جلوه خاصی. به محصولات شرکت های تولیدی داد. یکی از اصلی ترین دلایل. برای چاپ دیده شدن. محصول تولید شده. توسط مشتری است. که باعث تبلیغات محصول. و افزایش راندمان فروش می شود. شرکت شمس پلاست با استفاده از چاپ. ۱ تا ۶ رنگ و ۱ تا ۸ رنگ Full HD همراه با به روز‌ترین ماشین آلات. کادری مجرب تمام نیازهای شما در این باره را برطرف می‌کند.

این نایلون نوعی پلیمر است. که دارای خواصی از جمله شفافیت. انعطاف پذیری. و تغییر شکل در مقابل حرارت است. در واقع پلیمر مورد نظر از جنس پلی اتیلن است. از خصوصیات دیگر این پلیمر حساس به دما می توان. به مقاومت در مقابل ساییدگی و فرسایش. رطوبت و نم. تابش نور خورشید. گرد و غبار اشاره کرد. این پلاستیک در دمای ۱۶۰ تا ۲۲۰ درجه سانتیگراد تغییر شکل می‌دهد. همه این ویژگی ها باعث شده. این نایلون برای بسته بندی مناسب شود. و به محافظی درجه یک از هر لحاظ برای کالا. و محصولات مختلف شود.

نایلون بسته بندی شیرینگ می تواند. شامل محصولات موجود. در صنایع غذایی مانند نوشابه ها. آب معدنی و … باشد. یا در حیطه مربوط به محصولات ساختمانی مانند آجر. شیشه و … خلاصه وارد هر نوع صنعتی شوید. از صنایع خودرو گرفته. تا حتی در خریدهای روزمره تان می‌توانید. حضور نایلون شیرینگ بسته بندی را در آن ببینید. برای مثال در بین چرخ دنده های ماشین از نایلون شیرینگ به علت مقاومت بالا در مقابل سایش استفاده می‌شود. در مورد کلمه شیرینگ باید گفت. از معادل انگلیسی Shrink به معنای کشیده شدن مشتق شده است.

عملکرد بسته بندی

عملکرد نایلون‌های شیرینگ اینگونه است. که پس از اعمال حرارت دچار انقباض شده. و تغییرشکل می‌دهد. در نتیجه این تغییرشکل. دور محصول کشیده می‌شود. و به‌صورت محکم به بدنه کالا‌های بسته‌بندی‌شده می‌چسبد. نایلون‌های شیرینگ شمس پلاست. از بالاترین میزان. انقباض برخوردار بوده. و استحکام لازم را برای بسته‌بندی کالاهای بزرگ. و سنگین فراهم می‌کند. قیمت نایلون بسته بندی شیرینگ. به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه. دائما در حال تغییر است.

کاربرد

به کمک شیرینگ کردن می‌توان. چندین محصول را که از جهت تعادل ناپایدار هستند. در کنار یکدیگر قرار داد. شیرینگ بطری‌های آب نمونه بارز این استفاده است. پلاستیک عایق خوبی برای رطوبت است. با شرینگ کردن از ورود خیسی. و نم به کالا می‌توان جلوگیری کرد. شیرینگ بر خلاف بسته بندی. با کارتون و مقوا. پوششی شفاف است. که ظاهر محصول به راحتی در آن نمایان است. شاید این ویژگی جذاب سبب رونق. و پیشرفت شرینگ‌های رنگی. چاپی شده باشد. در برخی موارد برای نمایش اندازه. و شکل کالا نیاز است. محصول داخل پوششی نازک قرار بگیرد. پس شرینگ کردن تنها گزینه خواهد بود.

نایلون شیرینگ در صنعت بسته‌بندی پلاستیکی. پوشش یا نگه‌داشتن. بطری‌های آب معدنی. باکس‌های نوشابه. باکس‌های آبمیوه. که درون جعبه هستند. و مواردی از این دست کاربرد دارد. این نایلون‌ها برای تولیدکننده‌های. کارخانه‌های مواد غذایی. بسیار اهمیت دارد.

خرید

«در بین صنایع تولیدی. اکثر کالاهایی که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای. و سوپر مارکت‌ها. مشاهده می‌کنید. با استفاده از نایلون های بسته بندی. بسته بندی می‌شودند. یکی از معروف ترین. نایلون های بسته بندی. نایلون شیرینگ بسته بندی است. فیلم های بسته بندی. انواع مختلفی دارند. و اکثر تولید کننده‌ها. و صنعت گران به رول های بسته بندی احتیاج روزانه دازند. همچنین قیمت خرید نسبت به کارایی این محصول. بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.»

کافی است. که شما با همکاران ما ارتباط بگیرید. و نوع درخواست خود را مطرح کنید. همکاران ما بالافاصله. بهترین قیمت روز نایلون شرینک را با مشخصات شما. در بین تولید کنندگان جستجو کرده. و بهترین نوع شیرینگ بسته بندی. را خدمت شما اعلام می‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *