در این مقاله به معرفی و آشنایی با انواع کیسه جامبوبگ و بیگ بگ می‌پردازیم. این محصولات با انواع ویژگی‌ها و مشخصه‌ها برای حمل و نقل مواد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کیسه جامبوبگ یا همان بیگ بگ، از جنس رول گونی ساخته می‌شود و برای حمل و نقل مواد پودری یا فله و موارد مشابه به کار می‌رود. این کیسه‌ها از جنس پلی پروپیلن بهره می‌برند که مقاومت کششی بالایی دارد. برخی از ویژگی‌های مثبت کیسه جامبوبگ شامل تنوع، حمل و نقل آسان، محکمی، هزینه کم و بسته‌بندی راحت می‌شوند.

انواع کیسه جامبوبگ بر اساس ویژگی‌های مختلف

کیسه جامبوبگ‌ها بر اساس ویژگی‌های مختلف به چند دسته تقسیم می‌شوند:

۱. از نظر وزن:

کیسه‌های جامبوبگ از ۵۰۰ کیلوگرم تا ۵ تن ظرفیت حمل دارند. قیمت و تحمل یک کیسه بیگ بگ برای حمل محصولات به جنس گونی، نوع دوخت نخ و دسته‌ها و کیفیت اتصال هر دسته به بدنه بستگی دارد.

۲. از نظر دسته:

دسته‌های کیسه‌های جامبو بگ معمولاً از جنس پلی پروپیلن ساخته می‌شوند و بهترین مورد برای حمل محصولات است. نوع نخ، ارتفاع بدنه کیسه و دیگر مشخصه‌ها نیز در میزان حمل محصول تأثیرگذار هستند.

۳. از نظر جنس پارچه:

یکی از تقسیم‌بندی‌ها بر اساس نوع پارچه استفاده شده در کیسه‌هاست. پارچه‌های رول گونی از جنس پلی پروپیلن ساخته می‌شوند و مقاومت کششی بالایی دارند. تراکم پارچه به صورت گرم بر متر مربع معین می‌شود و این تراکم نوع گونی کیسه را نمایش می‌دهد.

۴. از نظر دوخت سر و ته:

نوع دوخت سر و ته کیسه جامبوبگ نیز مهم است. این تصمیم به مبنای مکان استفاده، روش پر یا تخلیه محصول و نوع مواد حملی گرفته می‌شود.

تعداد دسته‌های کیسه جامبو بگ

تعداد دسته‌های کیسه جامبوبگ می‌تواند شامل دو دسته، چهار دسته یا هشت دسته باشد. این دسته‌ها طراحی شده‌اند تا حمل و نقل محصولات را آسان کنند.

نحوه حمل و نقل کیسه جامبو بگ

حمل و نقل کیسه جامبوبگ معمولاً از وسایل نقلیه مختلفی انجام می‌شود از جمله لیفتراک، کامیون، تریلر، جرثقیل و…

قیمت کیسه جامبو بگ

قیمت کیسه جامبوبگ بر اساس عواملی مانند جنس پارچه، نوع نخ، نوع بافت، وزن، ابعاد، نوع محصول، کاربرد آن، نوع برند و… متغیر است. برای انتخاب بهترین نوع کیسه جامبوبگ، این موارد را در نظر بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم تا به شما اطلاعات کاملی در مورد انواع کیسه جامبوبگ و بیگ بگ ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین گزینه برای نیازهای خود انتخاب کنید. در صورت تمایل به خرید این محصولات، می‌توانید با تماس با متخصصان ما در جامبوبگ سپاهان به شماره‌های (۰۹۱۳۱۶۶۵۰۱۳ – ۰۹۱۹۱۴۸۲۳۴۳) اطلاعات بیشتری دریافت کنید.