تسمه بسته بندی برای دستگاه های تسمه کش استفاده شده. و در سایز های مختلف توسط برند های مختلف و حتی رنگ های مختلفی تولید و به بازار عرضه میشود.

که به صورت رول در کارخانه ها تولید می شوند. و به دست مشتریان می رسند. این تسمه ها در جنس های مختلفی وجود دارد. برای مثال می توان به تسمه های فلزی / پلاستیکی / عاج دار / و . . . اشاره کرد. که هر کدام کاربرد های خاص خود را در زمان بسته بندی دارند.

بیشترین کاربرد را در بسته بندی این محصول دارند. این محصول پلاستیکی از بهترین گزینه ها برای بسته بندی کالا و محصولات هستند. و برای بسته بندی کارتون ها و جعبه های کالا ها بسیار مناسب می باشند.

انواع تسمه بندی

۱- تسمه پلاستیکی پلی پرولین (pp) :

تسمه پلاستیکی پلی پرولین از پر کاربرد ترین تسمه های موجود است. که راندمان کاری بالایی دارد. کاربرد این محصول در صنعت بسته بندی، مبلمان، پالت بندی آجر وسرامیک، صنعت تجارت، مواد غذایی و… می باشد.

برای علت پر کاربرد بودن این تسمه میتوان به استحکام، مقاومت و نقطه جوش بالایی که دارد اشاره کرد. هرچقدر تسمه محکم تر باشد، امنیت کالایی که بسته بندی می شود بالاتر می رود.

تسمه های سایز ۸ و ۱۰ میلی متر برای بسته بندی کالاهای سبک به کار می رود به طورمثال: صنعت کارتن و کاغذ سازی، پارافین و هر محصول کوچک یا سبک دیگر.

سایز ۱۲ و ۱۴ نیز برای بسته بندی وسایلی به کار می رود که نیمه سنگین هستند مانند لوازم منزل (یخچال، ماشین ظرف شویی، لباس شویی) و برخی از خوراکی ها مثل رب و کنسرو و روغن و… .

همچنین سایز ۱۶ تا ۱۹ میلی متر به علت استحکام بالا و ضخامت خوب در کار ها و بسته بندی های سنگین و خیلی سنگین استفاده می شود.

۲- تسمه بسته بندی کریستال:

این تسمه در انواع شفاف و نیمه شفاف موجود میباشد. که از مواد اولیه خالص پلی پرولین تهیه می شود. از این تسمه میتوان در تمام صنایع استفاده کرد. و محدودیت استفاده ندارد. پرز این تسمه خیلی کم است و مقاوت بالایی دارد. این تسمه را میتوان در انواع تسمه کش های فول اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به کار برد .

۳- تسمه بسته بندی فلزی: 

بهترین تسمه برای بسته بندی کالاهای سنگین و بزرگ، تسمه های فلزی است و امنیت بسته بندی را بالا می برد. این تسمه دارای سه نوع فنری فولادی، گالوانیزه و روغنی است و در دسترس عموم قرار میگیرد.

۴- تسمه بسته بندی پت:

این تسمه به دو صورت عاج دار و بدون عاج تولید می شود. که برای بسته بندی کالاهای سنگین وزن استفاده می شود. این تسمه ماننند دیگر تسمه ها در سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.

خرید تسمه دستبه بندی از سایت شمس پلاست

یکی از گزینه هایی که شمس پلاست را متمایز میسازد این است. که پک تمامی محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان خود عرضه می کند. و مشتریان دیگر هزینه ای در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند.شما می توانید انواع دستگاه های بسته بندی و یا تسمه کش را از سایت شمس پلاست سفارش دهید. و پک رول های این محصول را در انواع مختلف برای دستگاه های خود خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *